30. 08.

Včera byl v Kadani Císařský den a stejně jako každý rok jsme vyrazili s kamarády za celodenní zábavou. Stejně jako každý rok jezdíme na Císařský den, tak stejně pravidelně v Kadani navštěvujeme restauraci / pizzerii U svaté brány. Tuto restauraci znám již delší dobu a vždy musím říci, že mi zde chutnalo, byla ochotná a rychlá obsluha, ale dnes to byla absolutní hrůza. Upozorňuji, že většina návštěv této restaurace byla během Císařských dnů a tudíž vždy bylo absolutně plno.

I tentokráte bylo plno a tak jsem chvíli čekali na místo … číšník, či majitel, nebo kdo to byl, nám řekl, že budeme muset chvilku počkat a po asi deseti minutách nás uvedl na místo. Hned jak jsme si sedli, tak nám servírka donesla jídelní lístek. K mojí nelibosti kamarádi nalistovali jídla z čerstvých lišek a samozřejmě si to všichni dali … no to bylo pro mě utrpení :-D … ale to nebylo to nejhorší.

Už při donešení prvních objednaných nápojů … džusu a vody … jsme museli zkonstatovat, že nám donesli špinavé sklenice. Přítelkyně mi říkala, že je to z myčky a že to mám nechat, ale její sklenice byla čistá! Tak jsme servírku požadali, aby nám doneslanové a tentokráte již čisté sklenice. To že jim myčka zanechá fleky na sklenici neznamená, že to takto přeci naservíruji hostům!

Objednali jsme si polévku, jednu pizzu, boloňské špagety a tři jídla s liškami. Ve většině restaurací je normální, že se donese nejprve polévka a pak zbytek jídel najednou. Tak polévky jsem se dočkal až po velmi … velmi … velmi dlouhém čekání a to až po pizze, kterou si objednala kamarádky mamka. Je docela komické, že ona svou pizzu i přesto, že jí jedla dost pomalu, snědla ještě před tím, než nám po tři čtvrně hodině donesli zbytek objednaných jídel.

Bohužel to, že nám nedonesli jídlo najednou nebylo to poslední … skoro dvacet minut jsme museli čekat na účet a to i přes to, že jsme se museli o účet připomenout. Během této doby servírka, které jsem řekli, že chceme platit, několikrát zavítala k našim sousedům, navíc už řada lidí čakala na stůl a ani to je nepřinutilo k rychlejšímu donesení účtu. Korunu tomu servírka nasadila ve chvíli, kdy účet konečně donesla a pospíchala s kasírováním se slovy „rychle, už na mě čekají další zákazníci“ … věřte, my jsme také čekali dlouho! Navíc kamarádům naúčtovala i to, co jsme jí diktovali, že jsme měli my!

Tou poslední kapkou bylo to, že dva stoly dostali před jídlem klasický chleba s máslem, který dávají pomalu v každé pizzerii … zajímavé … my si objednali těstoviny, pizzu a i tak se na nás s chlebem vykašlali, to by mě zajímalo, co si objednali Ti vyvolení :-D

Takže moje hodnocení této restaurace:

 • bývala to výborná restaurace … bohužel už není
 • kvalita klasických jídel (pizza a těstoviny) je výrobná, ovšem polévka byla horší … zeleninu mohli trochu povařit, aby nebyla tak tvrdá
 • potěšili mě nabídkou mého oblíbeného piva Leffe
 • nedostali jsme na stůl chleba s máslem, i když ostatní jej dostali!
 • rychlost obsluhy absolutně otřesná, ve srovnání s jinými návštěvami, kdy bylo stejně obsazeno
 • špinavé sklenice … co dodat!

Při příštím Císařském dni si koupím raději grilovanou krkovici na náměstí, než abych tento otřesný zážitek znovu absolvoval.


Tags:

5 Responses to „Restaurace / Pizzerie U svaté brány Kadaň“

 1. Tula Says:

  Ahoj, tak nějak jsem zabloudila na Tvůj blog a řeknu Ti, že se skvěle bavím… máš strašně hezký styl psaní a moc dobře se to čte… takže si tě ukládám do oblíbených a doufám, že si brzy přečtu nějaký nový příspěvek… ;)

  PS: Tenhle blog není vůbec zbytečný… to jsou jiné… a že jich je… :)

 2. Romana Sirotková Says:

  Velmi zajímavé :-) vždyť restaurant U Svaté brány je nejlepší… :-)

 3. David Netolický Says:

  Byla doba, kdy jsem si také myslel, že je tato restaurace dobrá. Ale vlastní zkušenost mě přesvědčila o opaku.

 4. Jerilyn Says:

  I read a lot of interesting articles here. Probably you
  spend a lot of time writing, i know how to save you a lot of work, there is an online tool that creates readable, google friendly articles
  in minutes, just type in google – laranitas free
  content source

 5. www.gaiaonline.com Says:

  Žhavý ssex nezná hranice, záleží jen a jenn na vás a vašіch touhách.
  Nikdo neríká, žе máte hledat jen jednoho sexy partnera –
  známosti nna Seznamce neznají mezí ɑ jestli se na too
  cítítе, domluvte si treba sex ve trech. Zaregistrujte
  se zdarma ɑ podívejte se, kteří singles hledají sex
  naa jednu noc právě tеď.

Leave a Reply