13. 07.

Můj milý deníčku … včera jsem šel s kamarády do chomutovský pizzerie Rigoleto … byla tam živá hudba, což znělo docela dobře. Není nad to si zajít na dobré jídlo s dobrým vínkem a zpívajícím italem, který pjeje klasické italské romantické písničky … skoro ideální prostředí pro romantické rande :-D No tak na rande jsem tam nešel … bylo to posezení s přáteli, tak jsem si místo dobrého vínka dal chlazený budvárek. Fernante (ten zpívající ital) zpíval pěkně, ale fakt dost nahlas, takže se nedalo s nikým bavit … jediný co se dalo dělat bylo čučet po ostatních lidech … takže trochu nuda. Byl jsem z toho fakt v pasti a nevěděl jsem, jak se tam odsud dostat, aniž bych nenaštval některého z kamarádů. Bohužel únikový plán nevyšel … když se na to podívám zpětně, tak jsem se měl víc snažit a vypadnout včas.

Po restauraci běhali tři servírky a jedna z nich se mi opravdu líbila … i když se docela se divím … jsem od přírody tak trochu rasista a najednou se mi v pizzerii líbí menší servírka, která je tak trochu „tmavší“ :-) musím říct, že byla fakt roztomilá. No jenom jsem se u stolu zmínil, že se mi líbí a kamarádka mi hned říká … „no to je Sabina … chceš seznámit?“ … no samozřejmě bych chtěl, ale to ze mě nevypadlo. O pár piv a nějakého panáčka později se mi to ovšem rozložilo v hlavě a řekl jsem si, že se přeci jenom seznámím … se Sabinou … tedy vlastně Sabinkou jsme začali popíjet jednoho panáčka za druhým … když si na to vzpomenu, tak se mi hned vybaví ranní objímání záchodové mísy … jsem fakt debil … já zplácal snad všechno, co v tý pizzerii mají :-( Ani nevím kolik bylo hodin, ale myslím že asi jedna nebo dvě ráno už všichni kamarádi odešli a už jsem tam zůstal sám jenom s personálem … já i Sabinka jsme byli fakt na plech … jsme se dohodli že ještě půjdeme do Admirálu … nechápu, že to mohlo ze mě vůbec vypadnout … diskotékám se obloukem vyhýbám :-D a teď blbec řeknu, že tam půjdu.

Teď bych mohl skoro pokračovat, jak jsme jeli do Admirálu a pak …. no nic z toho se nestalo … upřímně musím říct, že jsem docela rád. Skočil jsem si pro nějaký peníze a když jsem se vrátil, tak byla Sabinka pryč … nebudu se pídit kam se zdejchla … ale rozhodně jsem si oddychl. Byla fakt pěkná, ale trochu jsem se obával toho, jak by dopadlo pokračování v Admirálu :-D Abych v Rigoletu zbytečně neprudil ostatní, kteří se již chystali domů, zvedl jsem se a šel domů :-)

No ráno na mě dopadlo to míchání panáků a piva :-( Nejspíš by bylo lepší, kdybych během noci umřel, než abych prožíval opici, která na mě velmi ztěžka dosedla :-( Celý den mě trápí špatníčko, který se projevuje velmi silným bolehlavem a již několikátým objímáním záchodové mísy :-( Pěkně jsem si celou neděli protrpěl a to jenom kvůli jedné pěkné servírce Sabince :-( …. jsem fakt debil.

Nejspíše se v Rigoletu raději nějakou dobu zase neukážu :-)


Leave a Reply