22. 02.

Již přes půl roku „bojuji“ s mojí nejmilejším sousedkou. Mám jí opravdu moc rád a naše „bojůvky“ se již přesunuly z časného ranního zvonění a připomínání, že zrovna tento týden mám službu … přes vražedné pohledy, když jsme se zrovna potkali a psaní dopisů mé kamarádce, u které jsme zrovna v podnájmu, že jsem opět nevytřel … až po pouhé zpětné přetáčení malého kolečka. No jak jistě deníčku uznáš, je zapotřebí mé nejmilovanější sousedce ukázat, že jsem skutečně vytřel a to i tehdy, kdy se zrovna ona dívala na svou oblíbenou telenovelu a po jejím skončení již nenašla ani kapku vody na suché podlaze. Bohužel už ani přesouváním sousedky papučí nepomáhá. Tak jsem dnes započal novou etapu mého uklízecího života.

Již při mé minulé „službě“ jsem pro vytírání sáhl po kvalitním vytíracím prostředku … Savu … na můj vkus bylo moc krásně vytřeno a to že jsem vytíral bylo cítit ještě ráno, ale i tak ta megera bláznivá usoudila, že jsem vytřel špatně a tak otočila kolečko v novém týdnu zpět.

Dnes jsem nasadil silnější kalibr. Půl láhve Sava v kombinaci s čistícím prostředkem Mr.Proper pomeranč vytvořila velmi svěží tekutinu, která se musí dostat i za zavřené dveře … aby podlaha moc rychle neusnula, začal jsem … či spíše přestal jsem … ten mop ždímat … připadal jsem si při vytírání jak na lodi … hrnul jsem před sebou opravdu slušnou vlnu, která ještě chvilku po mém vytření plula do spodních pater :-D Pokud ani po tomto vytření neuzná sousedka, že jsem dostatečně vytřel, budu nucen nakoupit nové vytírací zařízení … již jsem si vyhlédl krásnou plechovou lopatku … která mi díky mému stařeckému třesu jistě mnohokrát vypadne na našich kamenných schodech … a navíc asi budu muset začít vytírat ve vhodnější čas … myslím si, že třeba druhá hodina ráno by možná byla nejlepší … to jistě sousedka na telenovelu nekouká a tak bych několika dobře mířenými údery mopem do dveří mohl na své vytírání dostatečně upozornit :-D


Leave a Reply