28. 05.

Včera jsem vezl kamarádky na koncert Teamu a protože tuhle hudbu moc nemusím, tak jsem zašel na Zličíně do kina. V nabídce jsem si všiml, že dávají nového Indiana Jonese … po skoro dvaceti letech … jako malý jsem Indiana Jonese opravdu žral, tak jsem byl zvědavý jak může čtvrté pokračování po takové době vypadat. Většina filmů, které navazují na úspěšnou řadu předchozích dílů, jsou dost často hrůza. Abych byl stylový, koupil jsem si super menu Indiana Jones … 5l popcornu, 1l spritu a přívěšek na klíče Indiana Jones :-D. Dvě hodinky jsem byl zapíchnutý v křesle a sledoval, usrkávajíc sprite.

Než jsem vyrazil, tak jsem si přečetl nějaké recezne, které byli různé … některé nadšeně hodnotili, jiné byli spíše plné zklamání. Osobně jsem po dvou hodinkách odcházel z kina překvapený. Taková hrůza, jak jsem se původně obával, to rozhodně nebyla. Čtvrtý díl Indiana Jonese se myslím vydařil … je pravda, že konec filmu byl spíše ala „Hvězdná brána“, ale šlo to :-)

Rozhodně bych tento film doporučil, ale nemyslím si, že se zařadí do tak oblíbených, abych se na ně díval několikrát do roka.


Tags:

One Response to „Indiana Jones a království křišťálové lebky“

  1. Coralee Says:

    Arlictes like this just make me want to visit your website even more.

Leave a Reply