8. 06.

Na včerejší den jsme s přáteli plánovali návštěvu Karlštejnu. Kamarádka dostala ke třicátinám let balónem a měla letět právě včera poblíž Karlštenu. Bohužel se počasí moc nevydařilo a tak když se kamarádka po telefonu dozvěděla, že se létat nebude, rozhodli jsme se, že vyjedeme do Prahy. Už jsme společně delší dobu nebyli v kině, tak jsme se vydali na Zličín do CinemaCity. Po delším domlouvání, kde chtěl jít každý z nás na jiný film jsme se domluvili na jednom společném … František je děvkař.

Koupili jsme lístky a ještě zašli po pár obchodech … kolem čtvrté jsme ještě vzali útokem prodej popcornu a jiných „laskominek“ do kina … nakoupili jsme několik litrů nápojů, gumové medvídky, popcorn a nachos se sýrovou omáčkou a náležitě nabaleni jsme vyrazili do sálu čekajíc na umělecký zážitek v podobě nového českého filmu. Prvním „překvapením“ bylo skoro plné kino … kromě dvou sedaček bylo vše naprosto prázdné :-D … no že by to byla známka kvality filmu?

Po několika ukázkách na romantické filmy to začalo … jelikož tam hraje Josef Polášek, očekával jsem film plný humoru, kdy se budu bavit od začátku do konce … pro ty co tohoto herce neznáte bych připomněl jeho nezapomenutelnou reklamu na „náhradní pitel … Orbit … který si můžete kdykoliv dofóknót“. No bohužel moje očekávání se moc nenaplnilo … je pravda, že to bylo lepší, než se s kamarádkami plahočit po nákupním centru a hodiny vyčkávat až si ta či ona vyzkouší to pěkné tričko, ale asi bych velmi snadno našel i lepší zábavu. Film „František je děvkař“ není úplně nejhorší film, co jsem kdy viděl, ale je to klasický céčkový film, na který se podíváte jednou a po krátké době na něj rádi zapomenete.


Tags:

One Response to „František je děvkař“

  1. Bobule | Blog@Netolicky.com Says:

    […] kde člověk nemusí moc přemýšlet a pobaví se Rozhodně se tento film vydařil více, než František je děvkař, na kterém jsem byl před […]

Leave a Reply