24. 07.

Minulou sobotu slavila moje ségra 29. narozeniny a od kamarádů dostala opravdu originální dárek. Ségra má hodně ráda písničku Duhová víla od Zagorový a tak se kamarádi rozhodli, že jí k narozeninám natočí vlastní videoklip právě této písničky.

Abych ti deníčku představil dva hlavní a jediné interprety. V roli Zagorky se představil náš kamarád Péťa … abys měl představu, jak vypadá … no v podstatě jako já, tj. normálně vysoký a pupek dmoucí. Rezka si zahrála naše kamarádka Lenka … ta je menší a taky silnější.

Základem celého videoklipu byly kostýmy, které si naši „umělci“ velmi pečlivě připravili. Zagorka měla na sobě opravdu pěkné bílé dlouhé maturitní šaty, které před pár lety měla právě kamarádka Lenka na svém maturitním plese. Tyto šaty doplnil úžasnou blonďatou parukou, bílým závojem z panenky a velmi kvalitním líčením. Rezek zvolil tmavší oblečení v podobně elastických krátkých kalhot a trička, které doplňovala nově obarvená zrzavá hlava a neuvěřitelně slušivý namalovaný fous. Co ti budu deníčku vypadat, dokonalé duo, které původním interpretům v podstatě skoro z oka vypadlo.

Velké přípravy na natáčení přinesly své ovoce. Zagorka co by duhová víla se ladně vyhoupla z nedalekého křovíčka a začala spolu Rezkem korzovat po polní cestě. Mezi stébly trávy se ladně proplétaly oba interpreti dobrých pět minut, pobíhaly kolem sebe i z jedné strany cesty na druhou. Takto kvalitní choreografii by jsi jinde deníčku hledal jenom těžko a i umělci z Národního divadla by vedle Zagorky a Rezka zbledli závistí. Celý videoklip se nad míru vydařil, skoro si až říkám, že by se mohl přihlásit do nějaké soutěže o nejlepší klip roku.


Leave a Reply