17. 07.

Dneska jsem se fakt nadepkařil, tak než půjdu spát, tak je čas se trochu zasmát ty můj deníčku. Dneska jsem si psal s kamarádem a oba si docela rádi děláme fórky z některých našich kamarádek, které jsou věřící … jak jsi jistě pochopil … my nejsme (díky BOHU :-D) NEvěřící.

Tu a tam nás napadne, že bychom si z té či oné věřící kamarádky mohli trochu vystřelit a tak různě rejeme do jejich víry. Například mím oblíbeným „fórkem“ jsou tři po sobě jdoucí prdy, které okomentuji slovy, že je to „svatá trojice“ … otec, syn a prduch svatý :-D

No dnes mě překvapil kamarád … s nějakým kolegou právě rozebírali naše kamarádky a kolega mu připravil několik opravdu zapeklitých otázek, na které bude asi věřící člověk jenom těžko odpovídat. Z těch několika mě zaujali hlavně dvě:

1) Když bůh stvořil lidi k obrazu svému, tak bude nejspíše lidem velmi podobný … tak by mě zajímalo, jestli má bůh pupík … stejný, jako mají ostatní?

2) Bůh stvořil Adama a Evu, kteří měli nějakým způsobem dva syny … Kajna a Ábela … pokud byl toto začátek, z kterého vzniklo lidstvo … spal Kajn a Ábel se svojí matkou, aby měli svoje potomky?

Když jsem toto četl, tak jsem málem spadl ze židle :-D:-D:-D a fakt mi to nedalo deníčku, abych se s tebou o toto nepodělil ;-) … snad to tu naštve co nejméně lidí :-D


Leave a Reply