1. 03.

Nebudete mi věřit, ale v průběhu svého života jsem se několikrát pokusil založit si blog. Většinou to bylo na této doméně, ale jedou jsem si chtěl udělat takový anonymní blog na Blog.cz, nazval jsem ho Blog přepracovaného šílence. Zakládal jsem ho v době, kdy jsem na tom byl fakt špatně a tak jsem zde chtěl ventilovat svoje pocity z mojí práce, která mě opravdu nebavila, ze vztahu, který se pomalu ale jistě rozpadal a ze všeho kolem, co mě tak nějak štvalo. Před rokem a půl jsem zde udělal jeden záznam a pak jsem na to zapomněl. Před pár dny jsem si vzpomněl, že jsem si tento blog založil a tak jsem z legrace zadal druhý článek :-) … no když budu mít chuť, tak třeba za další rok či dva zase něco napíšu :-D

Zde jsou ty moje dva výplody :-D

proč?uveřejněno: 28.8.2007 10:10

Proč si tu zakládám tento blog? Na internetu jich je už tolik, tak to stejně nikdo číst nebude :-)) Ale jako každý člověk si někdy potřebuji popovídat a toto je asi nejlepší způsob, protože protějšek neoponuje, nekritizuje a nepoučuje. Prostě dokonalý kamadár na pokec :-)

Za posledních šest let jsem si udělal ze své práce koníčka, který se čím dál více stává koulí na noze, která mě neustále utlačuje a ubíjí. Takže i když nejsem lékařsky vzdělán, řekl bych, že jsem propadl těžkému workoholismu. Nevydržím si udělat volný víkend, nebo nedejbože odjet na dovolenou, abych s sebou neměl mobilní telefon nebo PDA a byl neustále „v centru dění“. Je to něco hrozného, takže jsem se zařadil do řad „bláznů“, kteří začali navštivovat psychologa a psychiatrickou ambulanci :-)))

Tady si tedy budu ventilovat svoje pošahavé názory a výlevy. Takže pokud sem někdo dorazí, tak se předem omlouvám za své výlevy :))

Trochu jsem na to tady zapomněluveřejněno: 1.2.2009 14:45

Tak mi opět dorazil email do mojí schánky o novinkách na blog.cz. Když jsem se podíval dole na přihlašovací jméno, tak jsem si vzpomněl, že jsem kdysi měl takový záchvěv, že si budu psát vlastní blog. Asi jedna ze slabých chvilek, kdy mi v hlavě tak trochu „mrdlo“ z práce a už mě to nebavilo.

No už je tomu skoro rok a půl a za tu v podstatě krátkou i dlouhou dobu se toho stalo opravdu hodně. Jedna z významných změn v mém životě je ta, že jsem zůstal sám. Po sedmi letech se moje přítelkyně rozhodla, že už to takto dále nejde a pár dní po mých 30-tých narozeninách jsme se rozešli. Je trochu paradoxní, že jsem na své třicátiny došel k závěru, že musím udělat nějakou radikální změnu, abych náš vztah zachránil, ale bohužel bylo už dost pozdě. Jedné věci si ale cením, že s bývalou přítelkyní pořád vycházíme dobře.

Teď bych tu samozřejmě mohl začít psát litánie o tom, jak jsem se strašně použil, změnil svůj život a takové ty podobné plky. Většinou lidé po rozchodu prochází podobnou fází, jako když se proberete po silné opici. Taky už nechcete nikdy pít, stejně jako už nikdy neuděláte stejné chyby. Upřímně … já jsem člověk jako každý jiný a tak s klidným svědomím říkám, že jsem vypouštěl stejné fráze a úplně stejně jako s alkoholem jsem se na to trochu vybodnul. Ano, začal jsem trochu nad sebou přemýšlet, začal jsem i méně pracovat a začal se věnovat jiným věcem, ale ….. no ale výsledek byl hrozný. Našel jsem si jinou zálibu a to bylo online seznamování, seznámil jsem se s pár slečnami, ale dříve či později mě nadšení z oněch slečen pustilo. A protože mě absolutně ubíjí představa nudění se u televize, tak jsem opět během svého „volného“ času skončil u práce :-) … jak nečekané že :-D

No ale musím říci, že to už není tak strašné. Nějaké změny jsem ve svém životě přeci jenom udělal. Pokud se najde jiná zábava na období volného času, tak se na práci mile rád vyprdnu. Dokonce i v práci jsem … či spíše jsme (s mojí sestrou) … provedli řadu změn. Už v práci nesedíme dva či spíše tři. Našeho kolegu grafika nám velmi gentlmensky přetáhl člověk, který se jevil co by kamarád. Chvíli to vypadalo docela blbě, ale po roce, kdy k tomuto došlo už nejde pouze dva, ale je nás v práci jedenáct. Je zajímavé, že i při takovémto počtu pořád v práci nestíháme. Ale už to není o tom, že vše co se může vyfakturovat leží na mých bedrech :-)

Je docela zajímavé, že jsem se opět dostal do stádia, kdy mě moje práce opět začala bavit. Byla doma, kdy jsem svojí práci nesnášel, ale už je to mnohem lepší :-) V pondělí dokonce nastane v mém pracovním životě taková skoro až epochální změna :-D … poprvé v životě předám práci na důležité zakázce na své „podřízené“ a začnu fungovat co by dozor s tím, že se budu věnovat i jiné práci :-) Musím říci, že se na to docela těším.

Tím jsem tak v rychlosti shrnul poslední rok a půl, co jsem tu neudělal ani čárku :-D Třeba se mi poštěstí udělat dříve či později zase nějaký záznam :-)


1. 03.

Tak jsem se po pár měsících urputné práce :-D opět vrhnul na Štěstí, abych opět veřejně ventiloval svoje výplody v tamním deníčku. Všechny příspěvky, které tam budu publikovat dám i sem, protože kdyby mě náhodou chytl zase nějaký rapl, tak abych o ně nepřišel :-D

V podstatě od mojí bouračky jsem nikde nenapsal ani čárku, tak to bude příjemná změna, že budu opět někde ventilovat výplody svojí choré mysli :-)