29. 05.

Dneska jsem v obchodě narazil na další opravdu zajímavou čokoládu. Jak jinak, opět se jedná o hořkou čokoládu :-). Tentokrát se jedná o čokoládu s produkce firmy Nestlé … Orion Intense s kousky pražených kakaových bobů. Máte-li rádi hořkou čokoládu, tak si rozhodně tuto čokoládu kupte. Chuťově je opravdu hodně vydařená a kousky pražených kakaových bobů jsou opravdu zajímavým doplňkem k již tak dobré čokoládě.


28. 05.

Před pár dny jsem si stáhnul nějaké mp3 od Indy&Wich a narazil jsem tam na opravdu úžasnou písničku, která je ideál na nastávající letní dny :-DIndy&Wich Léto


28. 05.

Včera jsem vezl kamarádky na koncert Teamu a protože tuhle hudbu moc nemusím, tak jsem zašel na Zličíně do kina. V nabídce jsem si všiml, že dávají nového Indiana Jonese … po skoro dvaceti letech … jako malý jsem Indiana Jonese opravdu žral, tak jsem byl zvědavý jak může čtvrté pokračování po takové době vypadat. Většina filmů, které navazují na úspěšnou řadu předchozích dílů, jsou dost často hrůza. Abych byl stylový, koupil jsem si super menu Indiana Jones … 5l popcornu, 1l spritu a přívěšek na klíče Indiana Jones :-D. Dvě hodinky jsem byl zapíchnutý v křesle a sledoval, usrkávajíc sprite.

Než jsem vyrazil, tak jsem si přečetl nějaké recezne, které byli různé … některé nadšeně hodnotili, jiné byli spíše plné zklamání. Osobně jsem po dvou hodinkách odcházel z kina překvapený. Taková hrůza, jak jsem se původně obával, to rozhodně nebyla. Čtvrtý díl Indiana Jonese se myslím vydařil … je pravda, že konec filmu byl spíše ala „Hvězdná brána“, ale šlo to :-)

Rozhodně bych tento film doporučil, ale nemyslím si, že se zařadí do tak oblíbených, abych se na ně díval několikrát do roka.


25. 05.

Včera jsem si udělali s kamarády takovou pánskou párty … pivko, grilované masíko a správný chlapský film … jelikož vyšlo na DVD nové Saw, tak jsme vybrali čtvrtý díl toho filmu :-). Předchozí díly byli opravdu vydařené … je to opravdu jedna z mála řad filmů, u které mohu říct, že čím novější díl, tím lepší je. S tímto jsme očekávali, že čtvrtý díl Saw bude ještě lepší než předchozí díly. Připravili jsme žranici :-D a pustili film. Musím říct, že začal opravdu dobře … ke grilovanému masu opravdu stylově … pitvou mrtvoly :-D. Myslím, že jsme pro naši pánskou párty vybrali opravdu dobrý film :-)


13. 05.

Tak jsme po pár telefonátech a dopisování došli s O2 k tomu, že nám jejich „bezplatné volání“ fakturovali neoprávněně a částku by nám měli vracet. Předpokládal jsem, že tím tato záležitost s O2 skončila. Ovšem opět nadešel čas fakturace za nový měsíc a jaké bylo překvapení, když jsme po otevření fakturu opět našli částku za „bezplatné volání“ :-D. No tak dnes opět započneme stejné kolečko volání na jejich super bezplatnou linku, na kterou se snad nikdy nedá dovolat ;-)


11. 05.

Dneska jsem během nákupu narazil na novou čokoládu od firmy Lindt … Intense Pear. Už jsem měl opravdu řadu hořkých čokolád a to vč. čokolád od Lindt, ale takto zajímavou kombinaci … hořká čokoláda a hruška … jsem opravdu ještě neměl. Svou vyjímečností se rozhodně vyrovná chilli čokoládě, kterou nabízí stejná firma. Pokud patříte k milovníkům kvalitní čokolády, tak všem vřele doporučuji ochutnat.


1. 05.

Tak dnes brzy ráno skončila naše (moje a moniky) oslava třicátin … jaká velká sláva. Musím říci, že se oslava opravdu vydařila ;-) No bohužel spolu s oslavou toho skončilo více. Náš vztah po sedmi letech už trochu nevydržel naše dlouholeté přežívání a hlavně mojí neustálou práci, takže jsem si vysloužil od svojí přítelkyně kopačky. Musím říci, že se nám oběma opravdu ulevilo. Je to samozřejmě rána, když se po sedmi letech skončí vztah, ale je pravda, že jsme spolu již opravdu dlouho spíše bydleli, než žili … takže se toho zase tolik nezmění. Důležité je, že jsme se rozešli v klidu a hlavně jako velmi dobří kamarádi :-)

Málem bych zapomněl na jednu věc … dostal jsem od svém přítelkyně (již bývalé) a svých kamarádů (doufám, že ne bývalých) řadu super dárků … pro svojí již trošku propitou sbírku vín vynikající černou vinovéku … hned jsem pár fochů naplnil a nechal vínko vychladit … pak nějaké ty hadříky … super zážitkové dárky … jízdu v hummeru a na čtyřkolkách … a nakonec plechovku naložených kachních stehýnek (ty jsem již vyzkoušel a byli opravdu super :-D ). A vlastně ještě jednu věc … mega velkou kytku klobásovku … některé kvítky již opadali, ale ještě kousek mám schovaný v lednici ;-) Přes léto vyrazím vyzkoušet toho hummera a čtyřkolky, tak to bude doufám super.