23. 04.

Přes víkend se v chovné stanici Od tří jasanů narodila nová štěňátka čokoládových labradorů. Tuhle barvu labradora si Monča opravdu hodně přeje, tak jsme se domluvili, že si z této chovné stanice koupíme nového pejska. Při vybírání jmen, které musí začínat od „Ch“ jsme se opravdu dobře pobavili. Nakonec jsme se domluvili na tom, že se bude jmenovat Chandler. Mě tedy nejvíce zaujalo jméno „Chlívák“ … to je opravdu originální jméno pro psa … těch rozhodně moc v parku běhat nebude :-D Jsem na ně zvědavý, za tři týdny bychom se na Chlíváka měli jet podívat.


23. 04.

Nepatřím zrovna k milovníkům O2 (Českého Telecomu), ale bohužel jsme v práci odkázáni na pevnou linku právě od O2. Když jsme se přesněhovali do nových kanceláří, tak jsme s lítostí zjistili, že Radiokomunikace poskytují svou službu Premium ADSL v podstatě po celém Chomutově, ale dosah této služby končí asi 200m od našich kanceláří :-( Zřídili jsme si proto pevnou linku od O2 a začali využívat od Radiokomunikací pouze Classic ADSL. I přesto, že pevnou linku v podstatě nepoužíváme pro nic jiného než pro ADSL, účtuje si O2 skoro 500,- Kč měsíční … no nic je to prostě nutné zlo.

Před pár dny jsme ovšem zjistili, že si O2 začalo najednou účtovat částku skoro 1300,- Kč … za linku, kde neprovoláme ani minutu za měsíc je to trochu dost, tak jsme se rozhodli zjistit, co že je příčinou tak výrazného navýšení a opravdu jsme se nestačili divit. O2 se rozhodlo, že nám udělá radost a tak nám bez jakéhokoliv upozornění začali účtovat službu (ani nevím jak se jmenuje), díky které můžeme celý měsíc volat zcela zdarma :-D Jak šlechetné od O2, že můžeme volat celý měsíc zdarma a to za pouhých 900,- Kč za měsíc :-)

Takže vřele všem doporučuji … O2 super nabídka za vyjímečných podmínek ;-)


21. 04.

Tak jsem si dneska při sledování televize všiml nové reklamy na legalizaci Windows od Microsoftu. Upřímně mě to opravdu pobavilo a zavzpomínal jsem na ty pěkné chvíle, když jsem měl ještě na svém počítači Windows … ty nádherné stresy, když mi už po desáté za den spadli Windows a místo té pěkné plochy co jsem měl se mi objevila „modrá smrt“. Nechápu, že si to někdo dá dobrovolně do počítač :-D Pokud jste taky naštvaní na ty „báječné“ windows, doporučuji vřele pořídit si Linux … já jsem v lednu přešel na Ubuntu a jsem 100% spokojený. Teď již jen mohu vzpomínat na ty hrozné časy, kdy jsem používal ty „báječné“ windows.